O společnosti

Ve společnosti Progress Cycle spojujeme tradici s budoucností. Již více než patnáct let se podílíme na úžasném rozvoji tak krásného sportu, jakým je cyklistika. Byli jsme u boomu horských kol, byli jsme u toho, když se na hlavách cyklistů objevovaly první přilby s logem Giro nebo Bell. A jsme tu i nyní, kdy zažíváme comeback silniční cyklistiky, na popularitě nabývá cykloturistika jako způsob aktivního životního stylu, mountainbiking je na vlně all mountain a enduro ježdění a ve městech i mimo ně se stále více objevují elektrokola.

Progress Cycle si do svého portfolia vybírá značky, které kladou důraz na technologicky a designově vyspělá řešení, funkčnost produktů a uživatelskou přístupnost. Takové jsou naše vlajkové lodě - Giant, Giro, Bell, CamelBak, Crankbrothers, Blackburn, Fi'zi:k, Easton nebo sportovní oblečení Gore Bike & Running Wear. Přestože každá z nich má svoji tvář, jedno mají společné: jsou na špičce svého oboru. Víme to, protože produkty, které prodáváme, také sami používáme - na silnici i v terénu.

Prodeje cyklistického zboží za poslední roky ukazují, že jste se ve svých sportovních nákupech navzdory všem ekonomickým otřesům neuskrovnili vůbec, nebo pouze minimálně. Dokazuje to, že cyklistika je nejenom sportem - volnočasovou aktivitou, ale pro mnoho z nás i životním stylem, nebo alespoň jeho nedílnou součástí. My v Progress Cycle se řadíme právě do této kategorie. Mezi vás...

David Dostál
marketing manager